TDA2050 (STM), тестування підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | TDA2050 (STM) стерео |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>TDA2050 (STM) стерео>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -25В...0...+25В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 9Вт |
| Максимальна потужність | 34Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.05, -0.02 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -102.4 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 102.4 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.015 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -73.9 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.014 |
Дуже добре |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -74.7 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.019 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.13, +0.01 |
-0.11, +0.05 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.05, +0.01 |
-0.02, +0.05 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -101.2 |
-101.4 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -102.3 |
-102.4 |
| Піковий рівень, дБ | -82.4 |
-83.2 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +101.3 |
+101.4 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +102.3 |
+102.5 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.01728 |
0.01336 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.01741 |
0.01354 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.02258 |
0.01759 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.01341 |
0.01394 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01229 |
0.01296 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -93 |
-85 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -82 |
-65 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -63 |
-44 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.02602 |
0.03249 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.01403 |
0.01738 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.01325 |
0.01374 |
Висновки
| Незважаючи на те, що мікросхема TDA2050 від STM давно знята з виробництва, вона продовжує користуватися популярністю у
радіоаматорів і просто любителів якісної музики. З лінійки конкурентів, TDA2050 найпотужніша, в той же час
рівень спотворень і шуму дуже низький.
Резюме: підсилювач на TDA2050 можна сміливо рекомендувати як якісний кінцевий підсилювач для полочной акустики високого рівня, який можна придбати у нас в магазині kit-amp.com. Для розкриття потенціалу даного підсилювача, джерело сигналу і акустика повинні бути досить високого рівня і відповідати, як мінімум, стандарту HI-FI |
Супутні товари
TDA2050 оригінал від STM, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2050 від STM.Крім оригінальної мікросхеми в підсилювачі використовуються тільки якісні компоненти.За замовчуванням с..
670.00грн.
TDA2050 оригінал від STM, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2050 від ST.Крім оригінальної мікросхеми в підсилювачі використовуються тільки якісні компоненти.В комплекті ..
1280.00грн.
TDA2050 оригінал від STM, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на ОРИГІНАЛЬНІЙ і давно знятої з виробництва мікросхеми TDA2050 (STM) від kitON, є повний підсилювач з блоком живлення і темброблоком.На невеликого розміру..
2210.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
LM1875 вимірювання
Тестований пристрій Модуль LM1875 стерео Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Модуль LM1875 стерео>E-MU1616m ..
TDA2030A (STM) вимірювання
Тестований пристрій TDA2030A (STM) стерео Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Модуль TDA2030A (STM) стерео>E-..
TDA2050 UTC, підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA2050 UTC підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA2050 UTC підсилювач>E-MU161..








