Тестування підсилювача HITACHI, 100W. Вимірювання, характеристики
| Тестований пристрій | Підсилювач HITACHI 100W |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач HITACHI 100W>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | -43В...0...+43В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 80Вт |
| Максимальна потужність | 113Вт |
| Вихідні транзистори | 2SK1058/2SJ162 |
| Струм спокою | 120mA |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.2 дБ / -0.2 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.02, -0.08 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -110.5 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 110.6 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.014 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -75.1 |
Добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.020 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.058 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.19, +0.02 |
-0.19, +0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.08, +0.02 |
-0.08, +0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -109.8 |
-109.8 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -111.6 |
-111.6 |
| Піковий рівень, дБ | -77.8 |
-77.8 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +109.9 |
+109.9 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +111.6 |
+111.6 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.01590 |
0.01590 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.01593 |
0.01593 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.02118 |
0.02118 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.01437 |
0.01437 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01166 |
0.01166 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.02968 |
0.02968 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.02255 |
0.02255 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.02370 |
0.02370 |
Максимальна потужність

Формула розрахунку |
Значення |
|
| Максимальна потужність, Вт | (Vrms x Vrms) / 4 Ohm |
113 |
Висновки
| Класична схема, розроблена самим виробником вихідних польових аудіо транзисторів 2SK1058 + 2SJ162 HITACHI,
чудово показує себе вже більше 40 років. Вбудовані захисні діоди у вихідні транзистори позбавляють необхідності
застосування схеми теромостабілізації і значно спрощує схему. Перевагою у латеральних полевиків є мала ємність
затвор-витік у порівнянні з тими ж ІРФ, тому у нього швидкодія на дуже хорошому рівні.
Резюме: Транзисторний підсилювач завдяки латеральним польовим транзисторам, розробленим виключно під аудіо, відрізняється своїм звучанням від інших побратимів і по праву вважається найбільш «ламповим» транзисторним підсилювачем. Купити модуль можна у нас в магазині kit-amp.com Модуль рекомендується для збирання підсилювача та роботи в тракті досить високого рівня, від джерела сигналу до акустики. |
Супутні товари
Підсилювач HITACHI, 100W
З моменту появи одного з головних «Бестселерів» серед підсилювачів звукової частоти – JLH1969 інженери замислилися над створенням вихідних польових транзисторів для аудіо.Пройшло близько 10 років, і к..
2280.00грн.
Підсилювач HITACHI Premium, 100W
Безкомпромісний варіант підсилювача HITACHI за комплектуючими:-Вихідні транзистори 2SK1058/2SJ162 HITACHI/RENESAS-Драйверні транзистори MPSA42/MPSA92 Philips, вінтажні зі срібною «мордою»- Поліпропіле..
3520.00грн.
Підсилювач AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досвідчених» любителів якісного аудіо.Проста схемотехніка, із застосуванням, так званого «струмового дзер..
1940.00грн.
Схожі статті
Підсилювач LANZAR 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач LANZAR 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач LANZAR 100W>E-MU161..
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
JLH 1969, підсилювач А класс, вимірювання
Тестований пристрій JLH 1969 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>JLH 1969 підсилювач>E-MU1616m ..
Підсилювач HITACHI Premium 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач HITACHI Premium 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач HITACHI Premi..
Підсилювач AUDIOPHILE 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач AUDIOPHILE 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач AUDIOPHILE 100W>..









