Тестування підсилювача AUDIOPHILE, 100W. Вимірювання, характеристики
| Тестований пристрій | Підсилювач AUDIOPHILE 100W |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач AUDIOPHILE 100W>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | -43В...0...+43В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 80Вт |
| Максимальна потужність | 145Вт |
| Вихідні транзистори | 2SA1943/2SC5200 TOSHIBA |
| Струм спокою | 150mA |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.1 дБ / -0.1 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.02, -0.11 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -106.1 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 105.6 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.00797 |
Дуже добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -78.7 |
Добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.012 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.047 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.19, +0.02 |
-0.19, +0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.11, +0.02 |
-0.11, +0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -100.6 |
-100.6 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -106.1 |
-106.1 |
| Піковий рівень, дБ | -73.1 |
-73.1 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +100.5 |
+100.5 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +105.6 |
+105.6 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.00797 |
0.00797 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.00957 |
0.00957 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01166 |
0.01166 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.01196 |
0.01196 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00823 |
0.00823 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.02959 |
0.02959 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.04436 |
0.04436 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.06624 |
0.06624 |
Максимальна потужність

Формула розрахунку |
Значення |
|
| Максимальна потужність, Вт | (Vrms x Vrms) / 4 Ohm |
145 |
Висновки
| Пропрацьована до дрібниць схема та топологія друкованої плати, закономірно, дали чудові результати під час тестування
підсилювача. Дане схемотехнічне рішення, за вимірами та якістю звуку перевершує більшість популярних схем аудіо
підсилювачів. Модуль простий у налаштуванні та вимагає лише виставлення струму спокою на прогрітому підсилювачі,
залежно від напруги живлення. Оптимальним струмом спокою вихідного каскаду є 60-120мА.
Резюме: Транзисторний підсилювач, розроблений спеціально для поціновувачів якісного прослуховування музики, суб'єктивно перевершує всі мікросхемні підсилювачі і звучить на рівні дуже дорогих транзисторних «побратимів». Придбати модуль можна в магазині kit-amp.com Модуль рекомендується для складання підсилювача і роботи в тракті досить високого рівня, від джерела сигналу і до акустики. |
Супутні товари
Підсилювач HITACHI Premium, 100W
Безкомпромісний варіант підсилювача HITACHI за комплектуючими:-Вихідні транзистори 2SK1058/2SJ162 HITACHI/RENESAS-Драйверні транзистори MPSA42/MPSA92 Philips, вінтажні зі срібною «мордою»- Поліпропіле..
3520.00грн.
Підсилювач LANZAR, 100W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у класі А, а вихідний каскад у класі АВ.Схема даного підсилювача відома ще з 80-х років, проте широке ..
1820.00грн.
Підсилювач AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досвідчених» любителів якісного аудіо.Проста схемотехніка, із застосуванням, так званого «струмового дзер..
1940.00грн.
Схожі статті
Підсилювач LANZAR 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач LANZAR 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач LANZAR 100W>E-MU161..
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач HITACHI 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач HITACHI 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач HITACHI 100W>E-MU1..







