Тестування підсилювача LANZAR, 100W. Вимірювання, характеристики
| Тестований пристрій | Підсилювач LANZAR 100W |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач LANZAR 100W>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | -43В...0...+43В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 80Вт |
| Максимальна потужність | 142Вт |
| Вихідні транзистори | 2SA1943/2SC5200 TOSHIBA |
| Струм спокою | 200mA |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.1 дБ / -0.1 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.02, -0.16 |
Дуже добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -111.1 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 111.0 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.049 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -63.7 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.023 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.374 |
Середньо |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.28, +0.02 |
-0.28, +0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.16, +0.02 |
-0.16, +0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -110.7 |
-110.7 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -111.1 |
-111.1 |
| Піковий рівень, дБ | -79.0 |
-79.0 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +110.8 |
+110.8 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +111.0 |
+111.0 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.04918 |
0.04918 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.04918 |
0.04918 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.06533 |
0.06533 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.02286 |
0.02286 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.02028 |
0.02028 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.25491 |
0.25491 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.39845 |
0.39845 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.46719 |
0.46718 |
Максимальна потужність

Формула розрахунку |
Значення |
|
| Максимальна потужність, Вт | (Vrms x Vrms) / 4 Ohm |
142 |
Висновки
| Малошумний транзисторний підсилювач Ланзар розроблений для якісного відтворення на високій потужності. Зважаючи на
популярність даної схеми, можна знайти масу інформації з опису, запуску та налаштування даного підсилювача в
інтернеті. Отримані характеристики в результаті наших лабораторних вимірів повністю відповідають вимірам в інших
місцях та показують високий рівень цього рішення.
Резюме: Класична, перевірена часом, симетрична схема підсилювача на біполярних транзисторах виборола масу шанувальників у всьому світі. Простота схеми та налаштування не потребує високого рівня знань у радіоелектроніці. Висока вихідна потужність та якість підсилювача в цілому дозволяють зібрати потужний та високоякісний підсилювач, здатний розкачати практично будь-яку акустику. Придбати модуль можна в магазині kit-amp.com. |
Супутні товари
Підсилювач LANZAR, 100W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у класі А, а вихідний каскад у класі АВ.Схема даного підсилювача відома ще з 80-х років, проте широке ..
1820.00грн.
Підсилювач AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досвідчених» любителів якісного аудіо.Проста схемотехніка, із застосуванням, так званого «струмового дзер..
1940.00грн.
Підсилювач MOSFET, 100W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіоаматорів почала замислюватися про застосування даних транзисторів у вихідних каскадах підсилювачів. ..
1470.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач LANZAR 200W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач LANZAR 200W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач LANZAR 200W>E-MU161..
Підсилювач HITACHI 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач HITACHI 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач HITACHI 100W>E-MU1..
Підсилювач MOSFET 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач MOSFET 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач MOSFET 100W>E-MU161..
Підсилювач HITACHI Premium 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач HITACHI Premium 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач HITACHI Premi..
Підсилювач AUDIOPHILE 100W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач AUDIOPHILE 100W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач AUDIOPHILE 100W>..










