Звіт про тестування LM1875 стерео
| Тестований пристрій | Модуль LM1875 стерео |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Модуль LM1875 стерео>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -25В...0...+25В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 9Вт |
| Максимальна потужність | 32Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.02, -0.06 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -106.2 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 106.2 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.046 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -65.5 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.074 |
Добре |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -74.2 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.065 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.11, +0.01 |
-0.13, +0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.05, +0.01 |
-0.06, +0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -104.6 |
-103.7 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -106.2 |
-106.1 |
| Піковий рівень, дБ | -82.9 |
-82.9 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +104.5 |
+103.7 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +106.2 |
+106.1 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.04736 |
0.04752 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.04737 |
0.04753 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.06467 |
0.06490 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.07310 |
0.07488 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.03532 |
0.03234 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -81 |
-87 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -65 |
-81 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -44 |
-59 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.08260 |
0.07819 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.05704 |
0.05888 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.05570 |
0.05811 |
Висновки
| Дуже цікавий випадок: практично всі характеристики даного підсилювача на високому рівні, крім гармонійних спотворень.
Чому так сталося? Дана ситуація, напевно була очевидна і для розробників цього чіпа і все ж гармонійні спотворення
залишилися на досить високому рівні. Що б зрозуміти, в чому причина, потрібно ще раз поглянути на графік гармонійних
спотворень. Впадає в очі, що переважають парні гармоніки, а ось непарні істотно знижені, так 2 гармоніка має
рівень -73dB, а 3 гармоніка -96 dB. Очевидно, що розробники намагалися виділити саме, парні гармоніки, які надають
звуку обсяг, роблять його соковитішим, так як звучать разом з основним тоном і його підкреслюють, і їм це вдалося!
Переважна більшість радіоаматорів, і просто любителів музики, після ПРОСЛУХОВУВАННЯ і РЕАЛЬНОГО порівняння з конкурентами,
практично завжди зупиняють вибір саме на LM1875. Також левова частка тих, хто після прослуховування, вважає за краще
конкурентів даної мікросхеми, швидше за все, слухали підробку, яких на ринку 95%.
Резюме: прекрасно граюча мікросхема, яку створювали інженери, котрі розуміються на звуці. Розвинений, вбудований захист, понад хороше звучання роблять цю мікросхему практично «невбиваємою». Єдиним мінусом LM1875 можна назвати лише потужність. Даний підсилювач можна рекомендувати для високоякісної полочной акустики з НЧ динаміком до 16см і широкосмугових акустичних систем. Також LM1875 можна рекомендувати як драйвер ВЧ / СЧ динаміків в Bi-amping і Tri-amping системах |
Супутні товари
LM1875 оригінал, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі кращої в своєму класі і не тільки, ОРИГІНАЛЬНОЇ мікросхеми LM1875. Практичне порівняння даної мікросхеми показало, що вона легко переграє не тільки своїх прямих конкурентів ..
510.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач
Дуже якісний стерео підсилювач на базі кращої в своєму класі і не тільки, ОРИГІНАЛЬНОЇ мікросхеми LM1875. Практичне порівняння даної мікросхеми показало, що вона легко переграє не тільки своїх прямих ..
980.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM1875 від kitON, є повний підсилювач з блоком живлення і темброблоком.На невеликого розміру платі, вдалося розмістити повноцінний блок живлення, а знач..
1920.00грн.
Схожі статті
LM1875, як визначити підробку
LM1875 - одна з найбільш популярних мікросхем ПМЗЧ не великої потужності, з двуполярним живленням. Основними конкурентами даної мікросхеми є TDA2030A и TDA2050, але по д..
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
TDA2050 (STM), підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA2050 (STM) стерео Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA2050 (STM) стерео>E-MU1616m ..
LM1876, підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій LM1876 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>LM1876 підсилювач>E-MU1616m Н..
Переглянуті товари
LM3886 оригінал, моно підсилювач
Найбільш вдала версія у не інвертуючому ввімкненні. Використовуються виключно якісні комплектуючі. Н..
970.00грн.
Підсилювач для навушників THS6012
Ультра лінійний, нейтральний і дуже добре звучить підсилювач АВ класу для навушників на спеціалізова..
990.00грн.










