LM1876, тестування підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | LM1876 підсилювач |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>LM1876 підсилювач>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -25В...0...+25В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 8Вт |
| Максимальна потужність | 20Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | -0.02, -0.10 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -107.3 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 107.3 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.041 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -65.6 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.065 |
Добре |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -75.1 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.086 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.22, +0.01 |
-0.27, -0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.06, +0.01 |
-0.10, -0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -106.1 |
-106.0 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -107.3 |
-107.3 |
| Піковий рівень, дБ | -81.6 |
-81.5 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +106.2 |
+106.0 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +107.3 |
+107.3 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.04796 |
0.05406 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.04799 |
0.05407 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.05572 |
0.06941 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.07708 |
0.08295 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.07598 |
0.08143 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -76 |
-81 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -58 |
-91 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -38 |
-58 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.22826 |
0.22456 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.07249 |
0.07793 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.02997 |
0.03036 |
Висновки
| LM1876 відноситься до серії «Overture», яка по схемотехніці кристала відрізняється від LM1875, проте «почерк»
гармонійних спотворень дуже схожий на LM1875. За звучанням даний підсилювач також дуже схожий на LM1875, що
робить його прекрасним вибором для якісного звукового тракту.
Резюме: Прекрасний підсилювач з дуже низьким рівнем спотворень і високою якістю звучання, який можна придбати у нас в магазині kit-amp.com. Рекомендується використовувати даний підсилювач для малопотужної акустики або широкосмугових динаміків. Модуль також може розглядатися як альтернатива стерео підсилювача на TDA2030A STM або TDA2030A UTC |
Супутні товари
LM1876 оригінал, стерео підсилювач
Стерео підсилювач на мікросхемі LM1876 є молодшим представником легендарної лінійки чипів «Overture». Дана мікросхема за якістю і особливостям звуку, практично повністю повторює відому LM3886, за виня..
520.00грн.
LM1876 оригінал, стерео підсилюч з блоком живлення
Стерео підсилювач з блоком живлення, на мікросхемі LM1876 є молодшим представником легендарної лінійки чипів «Overture». Дана мікросхема за якістю і особливостям звуку, практично повністю повторює від..
910.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
LM1875 вимірювання
Тестований пристрій Модуль LM1875 стерео Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Модуль LM1875 стерео>E-MU1616m ..
Переглянуті товари
TDA2030A оригінал від UTC, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі TDA2030A від UTC. Практика показує, що дана компанія займається ви..
810.00грн.
Регулятор гучності ALPS rk27, 100K, з відключенням тонкопенсації
Якісна китайська репліка знаменитого японського регулятора гучності ALPS rk27, 100К з елементами тон..
1320.00грн.







