Підсилювач для навушників, А клас Premium. Тестування, вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | Підсилювач для навушників, А клас Premium |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач для навушників, А клас Premium>E-MU1616m |
| Напруга живлення змінна | 18В...0...18В |
| Навантаження | 68 Ом |
| Потужність при тестуванні | 0,04Вт |
| Максимальна потужність | 0,5Вт |
| Операційний підсилювач | LME49860 |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.04, -0.05 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -103.9 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 103.8 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.00342 |
Дуже добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -86.0 |
Добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.0433 |
Відмінно |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -68.5 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.00442 |
Відмінно |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

>
Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.17, +0.02 |
-0.16, +0.06 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.07, +0.02 |
-0.04, +0.05 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -102.7 |
-102.8 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -103.8 |
-103.9 |
| Піковий рівень, дБ | -80.3 |
-80.7 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +102.7 |
+102.8 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +103.7 |
+103.8 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.00335 |
0.00348 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.00412 |
0.00427 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00494 |
0.00512 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00426 |
0.00440 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00348 |
0.00355 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -70 |
-70 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -68 |
-67 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -52 |
-51 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.00503 |
0.00500 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.00401 |
0.00412 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.00412 |
0.00426 |
Висновки
| Модуль підсилювача для навушників побудований за принципом все найкраще та все в одному. Захист гарантовано збереже навушники, а тонкопенсація, що відключається, підлаштує тональний баланс на малій гучності. У сигнальних ланцюгах використання: |
| - Вихідні транзистори BD140/BD139 Philips, вінтажні в сірому корпусі з мідними ногами |
| - Драйверні транзистори BC546/BC556 Philips, вінтажні зі срібною «мордою» |
| - Поліпропіленові плівкові конденсатори WIMA, серії MKP із шунтуванням слюдяними конденсаторами КСВ (слюда зі срібним напиленням) |
| - Металоплівкові резистори Vishay DALE (військове приймання США) |
| завдяки чому, дана модель помітно обходить простіші аналоги за вимірами та звучанням. |
|
Резюме: Безкомпромісний, транзисторний підсилювач з високою якістю звучання та елементною базою колекційного рівня. Підсилювач підійде для тих, хто хоче дізнатися, як звучить Lehmann Audio Black Cube, але готовий платити за маркетологам. Придбати підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com. Для розкриття потенціалу цього підсилювача рекомендуються як джерело сигналу, так і навушники досить високого рівня |
Супутні товари
Підсилювач для навушників, А клас Premium
Безкомпромісний варіант підсилювача для навушників в класі А. Підсилювач побудований за добре зарекомендованою схемою Lehmann Audio Black Cube, але на відміну від оригіналу, на платі є захист, який на..
6420.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Усилитель для наушників, А клас Міні, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників, А клас mini Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для на..
Підсилювач для навушників, А клас, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників, А клас Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для навушни..





