Підсилювач для навушників, А клас. Тестування, вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | Підсилювач для навушників, А клас |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач для навушників, А клас>E-MU1616m |
| Напруга живлення змінна | 18В...0...18В |
| Навантаження | 68 Ом |
| Потужність при тестуванні | 0,04Вт |
| Максимальна потужність | 0,5Вт |
| Операційний підсилювач | NE5532 |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.06, -0.04 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -103.7 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 103.7 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.00575 |
Дуже добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -82.0 |
Добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00567 |
Відмінно |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -67.0 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.00593 |
Відмінно |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

>
Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.17, +0.02 |
-0.16, +0.06 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.07, +0.02 |
-0.04, +0.05 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -102.6 |
-102.4 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -103.8 |
-103.7 |
| Піковий рівень, дБ | -77.0 |
-77.6 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +102.5 |
+102.4 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +103.7 |
+103.6 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.00574 |
0.00577 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.00607 |
0.00611 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00791 |
0.00795 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00565 |
0.00569 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00449 |
0.00450 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -69 |
-70 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -66 |
-66 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -49 |
-49 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.00721 |
0.00719 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.00525 |
0.00511 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.00550 |
0.00533 |
Висновки
| Підсилювач зібраний за схемою Lehmann Audio Black Cube з оптимізацією та мінімізацією для доріжок на друкованій платі. Максимальне віддалення на друкованій платі сигнальної частини та частини блоку живлення призводить до мінімізації перешкод та наведень від мережі. Підсилювач працює в чистому класі А і досить суттєво нагрівається під час роботи. |
|
Резюме: Повноцінне рішення для будівництва стаціонарного підсилювача для навушників високого класу. Придбати підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com. Підсилювач підійде для тих, хто хоче дізнатися, як звучить Lehmann Audio Black Cube, є бажання при цьому попрацювати руками. Для розкриття потенціалу цього підсилювача рекомендуються як джерело сигналу, так і навушники досить високого рівня |
Супутні товари
Підсилювач для навушників, А клас
Підсилювач для навушників в класі А.Підсилювач зібраний за схемою Lehmann Audio Black Cube, але на відміну від оригіналу, трасування доріжок скорочене більш ніж в 2 рази, що не може позитивно не позна..
1180.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач для навушників, А клас Premium, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників, А клас Premium Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для..




