Тестування підсилювача для навушників TPA6120. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | Підсилювач для навушників TPA6120 |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач для навушників TPA6120>E-MU1616m |
| Напруга живлення змінна | 18В...0...18В |
| Навантаження | 68 Ом |
| Потужність при тестуванні | 0,25Вт |
| Максимальна потужність | 0,6Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | -0.03, -0.09 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -102.6 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 102.5 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.014 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -75.0 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.043 |
Добре |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -58.1 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.018 |
Дуже добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.07, +0.01 |
-0.13, -0.03 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.04, +0.01 |
-0.09, -0.03 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -101.3 |
-101.4 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -102.5 |
-102.7 |
| Піковий рівень, дБ | -80.5 |
-80.3 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +101.2 |
+101.3 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +102.4 |
+102.5 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.01359 |
0.01343 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.01373 |
0.01358 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01780 |
0.01759 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.04295 |
0.04320 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00813 |
0.00823 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -66 |
-46 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -69 |
-46 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -60 |
-46 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.01790 |
0.01760 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.01767 |
0.01739 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.01743 |
0.01744 |
Висновки
| Підсилювач для навушників на TPA6120 зібраний на основі потужного спеціалізірванного ОУ з високою здатністю навантаження і швидкодією, завдяки чому якість
звуку буде на дуже високому рівні практично в будь-яких навушниках. Плата спроектована для ефективного відводу тепла від чіпа, завдяки чому додаткове
охолодження не потрібно. Сигнальний тракт максимально спрощений і укорочений - відсутні розділові конденсатори, що можна назвати безкомпромісним рішенням
на догоду якості. Підсилювач зібраний на DIP елементах, який вдалося розмістити на платі всього 5х5см. Придушення гармонік і шуму на дуже високому рівні,
в спектрі переважає тільки друга гармоніка.
Резюме: Прекрасний і якісний підсилювач з високим рівнем звучання. Підсилювач підійде як старт в світ якісного звуку для навушників, а також в разі дефіциту місця в корпусі. Купити підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com. Для розкриття потенціалу даного підсилювача рекомендуються як джерело сигналу, так і навушники досить високого рівня |
Супутні товари
Підсилювач для навушників THS6012
Ультра лінійний, нейтральний і дуже добре звучить підсилювач АВ класу для навушників на спеціалізованій мікросхемі для ADSL ліній - THS6012. З огляду на вимоги до даного ADSL драйверу - нерівномірніст..
990.00грн.
Підсилювач для навушників TPA6120
Ультра лінійний, нейтральний і дуже добре звучить підсилювач АВ класу для навушників на спеціалізованій мікросхемі TPA6120. Є думка, що дана мікросхема є не пройшовшим випробування ADSL драйвером THS6..
990.00грн.
Схожі статті
Усилитель для наушників, А клас Міні, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників, А клас mini Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для на..
Підсилювач для навушників, THS6012, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників THS6012 Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для навушни..
Підсилювач для навушників, LM386, вимірювання
Тестований пристрій LM386 підсилювач для навушників Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>LM386 підсилювач для нав..






