Тестування підсилювача для навушників LM386. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | LM386 підсилювач для навушників |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>LM386 підсилювач для навушників>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | 9В |
| Навантаження | 68 Ом |
| Потужність при тестуванні | 0,1Вт |
| Максимальна потужність | 0,7Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.07, +0.01 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -93.7 |
Дуже добре |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 93.7 |
Дуже добре |
| Гармонійні спотворення, % | 0.133 |
Середньо |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -55.2 |
Погано |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.130 |
Середньо |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -47.2 |
Середньо |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.123 |
Дуже добре |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.07, +0.01 |
-0.04, +0.07 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.04, +0.01 |
+0.01, +0.07 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -92.7 |
-92.4 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -93.8 |
-93.5 |
| Піковий рівень, дБ | -69.9 |
-69.9 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +92.7 |
+92.4 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +93.8 |
+93.5 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.12167 |
0.14439 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.12178 |
0.14449 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.15869 |
0.18828 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.11885 |
0.14028 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.07934 |
0.09166 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -46 |
-46 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -46 |
-46 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -46 |
-46 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.14662 |
0.17134 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.09784 |
0.11698 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.09141 |
0.11290 |
Висновки
| Бюджетний підсилювач для навушників, головним завданням якого є посилення сигналу з лінійного рівня до посиленого рівня для навушників і цей підсилювач з поставленим завданням чудово справляється. Максимальну потужність підсилювач розвиває при живленні 12В, при живленні від USB, максимальна потужність складе близько 0,1Вт |
|
Резюме: Підсилювач можна рекомендувати у випадках, коли не вистачає потужності підсилювача для навушників, а також якщо на наявному устаткуванні немає роз'єму для навушників та підсилювача відповідно. |
Супутні товари
Підсилювач на LM386 до 1 Вт
Малопотужний підсилювач від National Semiconductor LM386.На перший погляд підсилювач на даній мікросхемі - це конкурент PAM8403, і навіть по потужності LM386 трохи поступається, але дане порівняння бу..
160.00грн.
Підсилювач для навушників на LM386 до 1 Вт
Малопотужний підсилювач від National Semiconductor LM386.На перший погляд підсилювач на даній мікросхемі - це конкурент PAM8403, і навіть по потужності LM386 трохи поступається, але дане порівняння бу..
320.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач для навушників, TPA6120, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач для навушників TPA6120 Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач для навушни..





