TDA7294, тестування інвертуючого підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | TDA7294 інвертуючий підсилювач |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>TDA7294 інвертуючий підсилювач>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -30В...0...+30В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 20Вт |
| Максимальна потужність | 100Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.05, -0.26 |
Дуже добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -102.2 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 102.1 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.018 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -72.6 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.011 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.024 |
Дуже добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.56, +0.05 |
-0.56, +0.05 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.26, +0.05 |
-0.26, +0.05 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -100.0 |
-100.0 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -102.2 |
-102.2 |
| Піковий рівень, дБ | -81.2 |
-81.2 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +99.8 |
+99.8 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +102.1 |
+102.1 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.01799 |
0.01799 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.01812 |
0.01812 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.02348 |
0.02348 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.01117 |
0.01117 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00873 |
0.00873 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

>
Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.02206 |
0.02206 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.02180 |
0.02180 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.02857 |
0.02857 |
Висновки
| Інвертуюче включення мікросхеми дозволяє уникнути використання конденсатора в ланцюги ООС, що, в свою чергу, позитивно позначається якості звуку. Також у цій реалізації, знижена 3 (найнеприємніша) гармоніка, що у поєднанні з польовими транзисторами вихідного каскаду робить даний підсилювач найближчим до лампового звучання. У той же час, інвертуюче включення TDA7294 трохи сильніше схильний до шумів і наведень. З іншого боку, реальний рівень шуму не перевищує -100дБ, що набагато нижче за поріг чутності для будь-якої акустики у повній тиші. |
|
Резюме: Мабуть, один з кращих, мікросхемних підсилювачів, в класі AB. Реалізація инвертируючого ввімкнення дозволяє вичавити максимум з даного чіпа, що в свою чергу ставить цей підсилювач в один ряд з транзисторними аналогами досить високого рівня. Купити модуль можна у нас в магазині kit-amp.com. Рекомендується використовувати даний підсилювач в побудові високоякісного звукового тракту як для полочной, так і акустики для підлоги. Подальше, об'єктивне, підвищення якості "підсилювальної" частини звукового тракту, обов'язково приведе до матеріальних витрат на порядок, або навіть кілька порядків вище |
Супутні товари
TDA7294 оригінал, інвертуючий моно підсилювач 100Вт
Високоякісний інвертуючий підсилювач на оригінальній і дуже популярній мікросхемі TDA 7294. Під словом «Інвертуючий» мається на увазі - перевертає фазу на 180 градусів і досягається цей ефект за рахун..
790.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
TDA7294 підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7294 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7294 підсилювач>E-MU1616m ..
TDA7293 інвертуючий підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7293 інвертуючий підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7293 інвертуючий підси..





