TDA7293, тестування інвертуючого підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | TDA7293 інвертуючий підсилювач |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>TDA7293 інвертуючий підсилювач>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -30В...0...+30В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 20Вт |
| Максимальна потужність | 110Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.4 дБ / -0.4 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.03, -0.17 |
Дуже добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -101.2 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 101.3 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.020 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -75.8 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.015 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.020 |
Дуже добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.36, +0.03 |
-0.36, +0.03 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.17, +0.03 |
-0.17, +0.03 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -98.0 |
-98.0 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -101.2 |
-101.2 |
| Піковий рівень, дБ | -82.3 |
-82.3 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +98.1 |
+98.1 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +101.3 |
+101.3 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.02047 |
0.02047 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.02064 |
0.02064 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.02642 |
0.02642 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.01452 |
0.01452 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01371 |
0.01371 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

>
Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.03328 |
0.03328 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.01438 |
0.01438 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.01117 |
0.01117 |
Висновки
| Інвертуюче ввімкнення мікросхеми дозволяє уникнути використання конденсатора в ланцюзі НЗЗ, що в свою чергу,
позитивно позначається на якості звуку. Також в даній реалізації, практично відсутня 3 (найнеприємніша)
гармоніка, що в поєднанні з польовими транзисторами вихідного каскаду робить даний підсилювач найбільш близьким до
лампового звучання. У той же час, інвертуюче ввімкнення TDA7293 трохи сильніше піддається шумам і наведенням.
З іншого боку, реальний рівень шуму не перевищує -100дБ, що набагато нижче порога чутності для будь-якої акустики
в повній тиші.
Резюме: Мабуть, один з кращих, мікросхемних підсилювачів, в класі AB. Реалізація инвертируючого ввімкнення дозволяє вичавити максимум з даного чіпа, що в свою чергу ставить цей підсилювач в один ряд з транзисторними аналогами досить високого рівня. Купити модуль можна у нас в магазині kit-amp.com. Рекомендується використовувати даний підсилювач в побудові високоякісного звукового тракту як для полочной, так і акустики для підлоги. Подальше, об'єктивне, підвищення якості "підсилювальної" частини звукового тракту, обов'язково приведе до матеріальних витрат на порядок, або навіть кілька порядків вище |
Супутні товари
TDA7293 оригінал, інвертуючий моно підсилювач 110Вт
Високоякісний інвертуючий підсилювач на оригінальній і дуже популярній мікросхемі TDA 7293. Під словом «Інвертуючий» мається на увазі - перевертає фазу на 180 градусів і досягається цей ефект за рахун..
1090.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
TDA7293 підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7293 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7293 підсилювач>E-MU1616m ..
TDA7294 інвертуючий підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7294 інвертуючий підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7294 інвертуючий підси..





