Тестування підсилювача SUBWOOFER 500W. Вимірювання, характеристики
| Тестований пристрій | Підсилювач SUBWOOFER 500W |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач SUBWOOFER 500W>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | -73В...0...+73В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 300Вт |
| Максимальна потужність | 466Вт |
| Вихідні транзистори | 2SA1943/2SC5200 TOSHIBA |
| Струм спокою | 20mA |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.2 дБ / -0.2 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.28, -0.44 |
Добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -108.6 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 107.9 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.051 |
Середньо |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -67.4 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.062 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 1.099 |
Середньо |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -1.33, +0.28 |
-1.33, +0.28 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.44, +0.28 |
-0.44, +0.28 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -107.8 |
-107.8 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -108.6 |
-108.6 |
| Піковий рівень, дБ | -75.6 |
-75.6 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +107.6 |
+107.6 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +107.9 |
+107.9 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.05131 |
0.05131 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.05134 |
0.05134 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.04253 |
0.04253 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.06166 |
0.06166 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.04772 |
0.04772 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.22012 |
0.22012 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.09246 |
0.09246 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 2.98326 |
2.98325 |
Максимальна потужність

Формула розрахунку |
Значення |
|
| Максимальна потужність, Вт | (Vrms x Vrms) / 4 Ohm |
466 |
Висновки
| Спочатку метою розробки даного модуля було створити простий, надійний і відносно холодний підсилювач для сабвуфера
або концертної акустики з акцентом на потужність і надійність і це завдання повністю виконане. Біполярні вихідні
транзистори забезпечують глибокий і насичений бас, а в режимі простою підсилювач практично не виділяє тепла,
незважаючи на те, що це клас АВ.
Резюме: прекрасне і потужне рішення для побудови підсилювача сабвуфера не вимагає ніяких налаштувань і готове до роботи відразу. Модуль не варто розглядати як основу для побудови високоякісного підсилювача потужності для акустичних систем високого рівня, його завдання – ефективне розгойдування сабвуферного динаміка або концертної акустики, де вимоги до підсилювача відрізняються від домашніх Hi-Fi систем. Купити підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com |
Супутні товари
Підсилювач MOSFET, 200W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіоаматорів почала замислюватися про застосування даних транзисторів у вихідних каскадах підсилювачів. ..
2260.00грн.
Підсилювач MOSFET, 500W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіоаматорів почала замислюватися про застосування даних транзисторів у вихідних каскадах підсилювачів. ..
2580.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 500W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача симетрична, вхідний каскад виконаний на одноканальному ОП.Підсилювач зібраний на 5 парах вихідних т..
5230.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач SUBWOOFER 200W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач SUBWOOFER 200W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач SUBWOOFER 200W>E..
Підсилювач MOSFET 500W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач MOSFET 500W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач MOSFET 500W>E-MU161..







