Тестування підсилювача SUBWOOFER 200W. Вимірювання, характеристики
| Тестований пристрій | Підсилювач SUBWOOFER 200W |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Підсилювач SUBWOOFER 200W>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | -52В...0...+52В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 150Вт |
| Максимальна потужність | 227Вт |
| Вихідні транзистори | 2SA1943/2SC5200 TOSHIBA |
| Струм спокою | 20mA |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.1 дБ / -0.1 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.23, -0.59 |
Добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -107.4 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 107.3 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.065 |
Середньо |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -66.0 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.084 |
Добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.647 |
Середньо |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -1.67, +0.23 |
-1.67, +0.23 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.59, +0.23 |
-0.59, +0.23 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -106.7 |
-106.7 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -107.4 |
-107.4 |
| Піковий рівень, дБ | -76.1 |
-76.1 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +106.8 |
+106.8 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +107.3 |
+107.3 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.06468 |
0.06468 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.06475 |
0.06475 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.05041 |
0.05041 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.08366 |
0.08366 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.06675 |
0.06675 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.22819 |
0.22819 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.13756 |
0.13756 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 1.57563 |
1.57563 |
Максимальна потужність

Формула розрахунку |
Значення |
|
| Максимальна потужність, Вт | (Vrms x Vrms) / 4 Ohm |
227 |
Висновки
| Спочатку метою розробки даного модуля було створити простий, надійний і відносно холодний підсилювач для сабвуфера
або концертної акустики з акцентом на потужність і надійність і це завдання повністю виконане. Біполярні вихідні
транзистори забезпечують глибокий і насичений бас, а в режимі простою підсилювач практично не виділяє тепла,
незважаючи на те, що це клас АВ.
Резюме: прекрасне і потужне рішення для побудови підсилювача сабвуфера не вимагає ніяких налаштувань і готове до роботи відразу. Модуль не варто розглядати як основу для побудови високоякісного підсилювача потужності для акустичних систем високого рівня, його завдання – ефективне розгойдування сабвуферного динаміка або концертної акустики, де вимоги до підсилювача відрізняються від домашніх Hi-Fi систем. Купити підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com |
Супутні товари
Підсилювач LANZAR, 200W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у класі А, а вихідний каскад у класі АВ.Схема даного підсилювача відома ще з 80-х років, проте широке ..
2960.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 200W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача симетрична, вхідний каскад виконаний на одноканальному ОУ.Підсилювач зібраний на 2 парах вихідних т..
2370.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 500W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача симетрична, вхідний каскад виконаний на одноканальному ОП.Підсилювач зібраний на 5 парах вихідних т..
5230.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
Підсилювач SUBWOOFER 500W, вимірювання
Тестований пристрій Підсилювач SUBWOOFER 500W Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>Підсилювач SUBWOOFER 500W>E..






