Вимірювання характеристик. Тестування темброблока НЧ/СЧ/ВЧ/ Гучність Преміум
| Тестований пристрій | Темброблок НЧ/СЧ/ВЧ/ Гучність Преміум |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Темброблок НЧ/СЧ/ВЧ/ Гучність Преміум>E-MU1616m |
| Напруга живлення змінна | 18В...0...18В |
| Операційний підсилювач | 2xLME49860 |
| Фильтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.12, -0.12 |
Дуже добре |
| Рівень шуму, дБ (А) | -101.0 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 100.9 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.00133 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -91.9 |
Дуже добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00330 |
Відмінно |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -82.0 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.00574 |
Відмінно |
| Общая оценка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.35, +0.12 |
-0.24, +0.24 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.12, +0.12 |
+0.00, +0.24 |
Частотна характеристика, регулювання тембрів

Лівий |
Правий |
|
| ВЧ Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -26.17, +16.70 |
-26.17, +16.70 |
| ВЧ Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -20.05, +14.92 |
-20.05, +14.92 |
| СЧ Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -16.29, +13.17 |
-16.29, +13.17 |
| СЧ Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -20.05, +14.92 |
-20.05, +14.92 |
| НЧ Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -16.29, +13.17 |
-16.29, +13.17 |
| НЧ Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -14.22, +12.56 |
-14.22, +12.56 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -99.6 |
-100.1 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -100.7 |
-101.2 |
| Піковий рівень, дБ | -72.8 |
-73.4 |
| Зсув DC, % | +0.0 |
+0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +99.5 |
+100.0 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +100.7 |
+101.1 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.00139 |
0.00127 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.00249 |
0.00247 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00257 |
0.00254 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00336 |
0.00325 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00300 |
0.00287 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -96 |
-104 |
| Проникнення на 1000 Гц, дБ | -78 |
-84 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -59 |
-66 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.00559 |
0.00505 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.00481 |
0.00451 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.00741 |
0.00710 |
Висновок
| Одне з найбільш вдалих рішень для корекції частотного балансу та підстроювання вихідного аудіосигналу під
конкретну акустику чи до смаку. Вимірювання АЧХ у всьому спектрі проводилося шляхом довгих налаштувань ВЧ/СЧ/НЧ.
Вимірювання АЧХ за частотами проводилося встановленням регулятора частоти, що вимірюється на максимум, інші на мінімум,
після чого результати сумувалися в один графік. Суб'єктивно, темброблок приємно звучить з будь-якими ОУ і здатний підлаштувати АЧХ на будь-який смак.
Резюме: Надмалі спотворення, приємне звучання, стійкий попит та позитивні відгуки щодо даного темброблоку говорять про те, що це одне з найуспішніших рішень у корекції аудіочастоти як для бюджетних систем, так і досить дорогих рішень. Придбати цей модуль у «Преміум» варіанті або у «Звичайному» можливо у нас в магазині kit-amp.com |
Супутні товари
Темброблок НЧ / СЧ / ВЧ / Гучність
Темброблок / попередній підсилювач з регулюванням Гучність / ВЧ / СЧ / НЧ.Темброблок побудований за поширеною схемою, щоі добре зарекомендувала себе.Принцип роботи по регулюванню тембру заснований на ..
840.00грн.
Темброблок НЧ / СЧ / ВЧ / Гучність, преміум
Темброблок / попередній підсилювач з регулюванням Гучність / ВЧ / СЧ / НЧ. Версія Преміум, побудована на високоякісних, прецизійних конденсаторах WIMA і резисторах Vishay Beyschlag MBB0207 у сигнальни..
1640.00грн.



