TDA1517, тестування підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | TDA1517 підсилювач |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>TDA1517 підсилювач>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | 15 |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 2Вт |
| Максимальна потужність | 5Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.19, -3.11 |
Середньо |
| Рівень шуму, дБ (А) | -96.1 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 96.2 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.151 |
Середньо |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -54.2 |
Погано |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.262 |
Середньо |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -56.9 |
Середньо |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.177 |
Середньо |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -7.60, +0.20 |
-7.67, +0.19 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -3.07, +0.20 |
-3.11, +0.19 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -95.2 |
-94.8 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -96.2 |
-95.9 |
| Піковий рівень, дБ | -74.6 |
-73.2 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +95.3 |
+95.0 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +96.4 |
+96.0 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.15093 |
0.15174 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.15100 |
0.15182 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.19502 |
0.19650 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.26090 |
0.26335 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.11909 |
0.12042 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -52 |
-53 |
| Проникненняна 1000 Гц, дБ | -56 |
-56 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -47 |
-56 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.23770 |
0.23671 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.14773 |
0.14395 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.15575 |
0.14071 |
Висновки
| Простий підсилювач для роботи на невеликі динаміки або мультимедійну акустику. Невеликий завал АЧХ на
низьких частотах зроблено спеціально, щоб відтягнути перевантаження НЧ. Також варто зазначити, що підсилювач
добре відіграє СЧ і ВЧ спектр. На платі розведений та залитий припоєм полігон для відведення тепла від
мікросхеми, що робить підсилювач більш довговічним.
Резюме: Стерео підсилювач TDA 1517 є бюджетним пристроєм з малою вихідною потужністю. Придбати підсилювач можна у нас у магазині kit-amp.com. Цей підсилювач підійде для ремонту мультимедійного обладнання, з підсилювальною частиною, що не ремонтується, а також для проектів, що не потребують високої потужності і якості звуку |
Супутні товари
TDA 1517 стерео підсилювач 6Вт
Малопотужний (2х6Вт) мультимедійний стерео підсилювач. Підійде для стаціонарного використання в акустиці або як лабораторний, т.я. завжди є потреба мати невеликий портативний стерео-підсилювач, який н..
200.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..



