Вимірювання характеристик. Тестування регулятора гучності PT2256
| Тестований пристрій | Регулятор гучності PT2256 |
| Режим роботы | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>Регулятор гучності PT2256>E-MU1616m |
| Напруга живлення постійна | 12В |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.5 дБ / -0.5 дБ |
| Режим МОНО | НІ |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.94, -1.09 |
Середньо |
| Рівень шуму, дБ (А) | -96.3 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 96.4 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.025 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -69.7 |
Середньо |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.185 |
Середньо |
| Взаємопроникнення каналів, дБ | -82.7 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.023 |
Добре |
| Загальна оцінка | Добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -2.19, +0.84 |
-2.24, +0.96 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -1.06, +0.83 |
-1.09, +0.94 |
Частотна характеристика, тонкомпенсація

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -4.43, +6.08 |
-4.43, +6.08 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -4.43, +5.77 |
-4.43, +5.77 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -95.3 |
-94.5 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -96.6 |
-96.1 |
| Піковий рівень, дБ | -74.1 |
-75.0 |
| Зсув DC, % | +0.0 |
+0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +95.4 |
+94.6 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +96.6 |
+96.2 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.02449 |
0.02563 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.02475 |
0.02596 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.03207 |
0.03360 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.02239 |
0.02415 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01424 |
0.01493 |
Взаємопроникнення стереоканалів

Лівий |
Правий |
|
| Проникнення на 100 Гц, дБ | -70 |
-72 |
| Проникнення на 1000 Гц, дБ | -71 |
-71 |
| Проникнення на 10000 Гц, дБ | -63 |
-60 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.02733 |
0.02837 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.02014 |
0.01927 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.01954 |
0.01789 |
Висновки
| Регулятор гучності PT2256 з використанням технології CMOS, він спеціально розроблений для використання в
аудіо техніці. Модуль оснащений двома каналами, що ідееально підходить як для моно, так і для
стерео апаратури. PT2256 забезпечує функцію регулятора гучності з широким діапазон частотних характеристик і
низькими загальними гармонійними спотвореннями, що гарантує високу ефективність і надійність роботи.
Резюме: бюджетний регулятор гучності, підійде для радіоаматорів, з власним проектом. Також може використовуватися в бортовій мережі автомобіля, що збільшує універсальність даного модуля. Регулятор гучності можна придбати у нас в магазині kit-amp.com. |
Супутні товари
Електронний регулятор гучності PT2256 з тонкомпенсацією
При складанні або ремонті підсилювачів звукової частоти не рідко виникає необхідність регулювання рівня сигналу, що подається на даний підсилювач, при цьому, далеко не завжди є можливість або бажання ..
440.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..



