LM3886, тестування підсилювача. Вимірювання характеристик
| Тестований пристрій | LM3886 підсилювач |
| Режим роботи | 24-bit, 48 kHz |
| Звуковий інтерфейс | E-MU1616m |
| Маршрут сигналу | E-MU1616m>LM3886 моно підсилювач>E-MU1616m |
| Напруга живлення двополярна | -30В...0...+30В |
| Навантаження | 4 Ом |
| Потужність при тестуванні | 20Вт |
| Максимальна потужність | 90Вт |
| Фільтр 20 Гц - 20 кГц | ТАК |
| Нормалізація сигналу | ТАК |
| Зміна рівня | -0.6 дБ / -0.6 дБ |
| Режим МОНО | ТАК |
| Частота сигналу калибрації, Гц | 1000 |
| Полярність | вірна/вірна |
Загальні результати
| Нерівномірність АЧХ (в диапазоні 40 Гц - 15 кГц), дБ | +0.02, -0.11 |
Відмінно |
| Рівень шуму, дБ (А) | -106.4 |
Відмінно |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | 106.6 |
Відмінно |
| Гармонійні спотворення, % | 0.012 |
Добре |
| Гармонійні спотворення + шум, дБ(A) | -75.7 |
Добре |
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00756 |
Дуже добре |
| Інтермодуляції на 10 кГц, % | 0.092 |
Добре |
| Загальна оцінка | Дуже добре |
Частотна характеристика

Лівий |
Правий |
|
| Від 20 Гц до 20 кГц, дБ | -0.19, +0.02 |
-0.19, +0.02 |
| Від 40 Гц до 15 кГц, дБ | -0.11, +0.02 |
-0.11, +0.02 |
Рівень шуму

Лівий |
Правий |
|
| Потужність RMS, дБ | -100.7 |
-100.7 |
| Потужність RMS, дБ (A) | -106.4 |
-106.4 |
| Піковий рівень, дБ | -90.4 |
-90.4 |
| Зсув DC, % | -0.0 |
-0.0 |
Динамічний діапазон

Лівий |
Правий |
|
| Динамічний діапазон, дБ | +100.6 |
+100.6 |
| Динамічний діапазон, дБ (А) | +106.6 |
+106.6 |
| Зсув DC, % | +0.00 |
-0.00 |
Гармонійні спотворення + шум (-3 дБ)

Лівий |
Правий |
|
| Гармонійні спотворення, % | 0.01222 |
0.01222 |
| Гармонійні спотворення + шум , % | 0.01249 |
0.01249 |
| Гармонійні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.01631 |
0.01631 |
Інтермодуляційні спотворення

Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум, % | 0.00756 |
0.00756 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум (A-зваж.), % | 0.00630 |
0.00630 |
Інтермодуляційні спотворення (змінна частота)

>
Лівий |
Правий |
|
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 5000 Гц, | 0.07165 |
0.07165 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 10000 Гц, | 0.08408 |
0.08408 |
| Інтермодуляційні спотворення + шум на 15000 Гц, | 0.12108 |
0.12108 |
Висновки
| Стабільний попит за не малий термін виробництва говорить про те, що це одна з кращих мікросхем для
реалізації якісного підсилювача потужності. Прямими конкурентами даного чіпа є TDA7293 та TDA7294
і про питання «що краще?» зламано багато списів, проте варто визнати що обидва варіанти, як на TDA так і на
LM мають свої плюси та мінуси, що зрештою їх ставить на один рівень і вибір тут суто індивідуальний.
Резюме: Резюме: Один з найкращих, мікросхемних підсилювачів, у класі AB, має чудові характеристики та приємне звучання. Рекомендується використовувати цей підсилювач у побудові високоякісного звукового тракту як з поличковою, так і підлоговою акустикою. Купити підсилювач можна у нас в магазині kit-amp.com. Подальше, об'єктивне, підвищення якості "підсилювальної" частини звукового тракту обов'язково спричинить за собою матеріальні витрати на порядок, або навіть кілька порядків вищі |
Супутні товари
LM3886 оригінал, моно підсилювач
Найбільш вдала версія у не інвертуючому ввімкненні. Використовуються виключно якісні комплектуючі. На вході встановлено якісний поліпропіленовий плівковий конденсатор. В ланцюгу НЗЗ встановлено якісни..
970.00грн.
LM3886 оригінал, стерео підсилювач
Найбільш вдала версія стерео підсилювача у не інвертуючому ввімкненні. Використовуються виключно якісні комплектуючі. На вході встановлено якісний поліпропіленовий плівковий конденсатор. В ланцюгу НЗЗ..
1890.00грн.
Схожі статті
Методика вимірювань
Будь-який, більш-менш складний електронний пристрій потребує перевірки працездатності і налагодженняПідсилювач потужності звукової частоти не є винятком і вимірювання характеристик даного пристрою є н..
TDA7294 підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7294 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7294 підсилювач>E-MU1616m ..
TDA7293 підсилювач, вимірювання
Тестований пристрій TDA7293 підсилювач Режим роботи 24-bit, 48 kHz Звуковий інтерфейс E-MU1616m Маршрут сигналу E-MU1616m>TDA7293 підсилювач>E-MU1616m ..






