Корпус виконаний зі сталі. Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 4 мм і пофарбована в світло-сірий колір.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
На задній панелі металевого корпусу виконано відп. під стандартний мережевий роз'єм живлення.
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 260 |
| Глибина, мм | 249 |
| Висота, мм | 80 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 1.9 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | металік муар (RAL 9006) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 4,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-19ECU(Black) W260-H80-L250
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB19E00AB0-100-02
- Наявність: Знятий з виробництва
-
0.00грн.
Рекомендовані товари
LM3886 оригінал, моно підсилювач
Найбільш вдала версія у не інвертуючому ввімкненні. Використовуються виключно якісні комплектуючі. Н..
970.00грн.
LM3886 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM3886 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
3320.00грн.
TDA2030A оригінал від STM, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2030A від..
990.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM1875 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
1920.00грн.
TDA2030А оригінал від STM, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на ОРИГІНАЛЬНІЙ і давно знятої з виробництва мікросхеми..
1930.00грн.
Світлодіодний індикатор рівня сигналу, 10 світлодіодів
Індикатор рівня сигналу з логарифмічною шкалою на мікросхемі LM3915. Головна відмінність даного інди..
270.00грн.
TDA7293 оригінал, інвертуючий моно підсилювач 110Вт
Високоякісний інвертуючий підсилювач на оригінальній і дуже популярній мікросхемі TDA 7293. Під слов..
1090.00грн.
LM1876 оригінал, стерео підсилювач
Стерео підсилювач на мікросхемі LM1876 є молодшим представником легендарної лінійки чипів «Overture»..
520.00грн.
LM1876 оригінал, стерео підсилюч з блоком живлення
Стерео підсилювач з блоком живлення, на мікросхемі LM1876 є молодшим представником легендарної ліній..
910.00грн.













