Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 120 |
| Глибина, мм | 240 |
| Висота, мм | 65 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.8 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-03ECU(Black) W120-H65-L240
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB03E000B0-94-02
- Наявність: В наявності
-
665.00грн.
Рекомендовані товари
TDA2030A оригінал від STM, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2030A від STM.Ок..
520.00грн.
TDA2030A оригінал від UTC, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі TDA2030A від UTC. Практика показує, що дана компанія займається виробницт..
430.00грн.
TDA2030A оригінал від UTC, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі TDA2030A від UTC. Практика показує, що дана компанія займається ви..
810.00грн.
Фільтр сабвуфера підсилювача
Активний фільтр сабвуфера, використовується для обрізання СЧ і ВЧ складової із загального сигналу з ..
540.00грн.
Імпульсний блок живлення 48В 4А, AC-DC перетворювач
АC-DC перетворювач, джерело живлення 220В в 48В 4A - це імпульсний блок живлення, який перетворює на..
770.00грн.












