Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 304 |
| Глибина, мм | 330 |
| Висота, мм | 100 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 2.8 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-28ECU(Black) W304-H100-L330
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB28E000B0-372-02
- Наявність: В наявності
-
1458.00грн.
Рекомендовані товари
Плавний пуск + включення малопотужною кнопкою без фіксації 220В
Вимикач 220В, кнопкою без фіксації + плавний пуск. Цей пристрій чудово підійде для подачі живлення 2..
550.00грн.
Блок живлення підсилювача до +/- 50В
Універсальна плата двополярного блоку живлення для підсилювача малої і середньої потужності (до 150 ..
1690.00грн.





