Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 90 |
| Глибина, мм | 150 |
| Висота, мм | 45 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.4 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-50ECU(Black) W90-H45-L150
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB50E000B0-32-02
- Наявність: В наявності
-
408.00грн.
Рекомендовані товари
Підсилювач для навушників на LM386 до 1 Вт
Малопотужний підсилювач від National Semiconductor LM386.На перший погляд підсилювач на даній мікрос..
320.00грн.
TDA 1517 стерео підсилювач 6Вт
Малопотужний (2х6Вт) мультимедійний стерео підсилювач. Підійде для стаціонарного використання в акус..
200.00грн.
TDA2003 оригінал від UTC, моно підсилювач
Моно підсилювач на TDA2003.Підсилювач працює в класі АВ, тому якість звуку вище, ніж у конкурентів в..
180.00грн.
TDA2003 оригінал від UTC, стерео підсилювач
Стерео підсилювач на TDA2003.Підсилювач працює в класі АВ, тому якість звуку вище, ніж у конкурентів..
0.00грн.
Підсилювач D-клас, TDA7498E, 2х160Вт
Вважається, що технологія підсилювачів D класу народилася ще в далекому 1955р., Проте широке поширен..
0.00грн.
Підсилювач D-клас, TPA3116D2, 2х50Вт
Розвиток сучасних кремнієвих технологій дав друге життя підсилювачам класу D. Схемотехніка даних під..
0.00грн.
Підсилювач з регулюванням D-клас, TPA3116D2, 2х50Вт
Представляємо черговий високоякісний підсилювач з регулюванням, в класі D на чипі TPA3116D2 від амер..
190.00грн.
Імпульсний блок живлення 12В 8А, 5В 1А, AC-DC перетворювач
АC-DC перетворювач, джерело живлення 220В в 12В 8A + 5В 1А - це імпульсний блок живлення, який перет..
0.00грн.
Імпульсний блок живлення 24В 6А, AC-DC перетворювач
АC-DC перетворювач, джерело живлення 220В в 24В 6A - це імпульсний блок живлення, який перетворює на..
0.00грн.
Перетворювач DC-DC понижуючий, 9A
Імпульсний понижуючий перетворювач 300W DC-DC призначений для зміни вихідної напруги. З допомогу дан..
0.00грн.
Підсилювач для навушників THS6012
Ультра лінійний, нейтральний і дуже добре звучить підсилювач АВ класу для навушників на спеціалізова..
990.00грн.
Підсилювач для навушників TPA6120
Ультра лінійний, нейтральний і дуже добре звучить підсилювач АВ класу для навушників на спеціалізова..
990.00грн.















