Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 100 |
| Глибина, мм | 125 |
| Висота, мм | 60 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.4 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус MB-01ECU(Black) W100-H60-L125
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB01E000B0-63-02
- Наявність: В наявності
-
405.00грн.
Рекомендовані товари
TDA2030A оригінал від UTC, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі TDA2030A від UTC. Практика показує, що дана компанія займається виробницт..
430.00грн.
Темброблок НЧ / СЧ / ВЧ / Гучність
Темброблок / попередній підсилювач з регулюванням Гучність / ВЧ / СЧ / НЧ.Темброблок побудований за ..
840.00грн.
Підсилювач з темброблоком D-клас, TPA3116D2, 2х50Вт
Розвиток сучасних кремнієвих технологій дав друге життя підсилювачам класу D. Схемотехніка даних під..
290.00грн.
TDA2030A, моно підсилювач
Модуль підсилювача низької частоти TDA2030A призначений для отримання високоякісного вихідного звуко..
210.00грн.
Регулятор потужності - диммер 2000W 220V
Сімісторний регулятор потужності призначений для регулювання частоти обертання (оборотів) і забезпеч..
210.00грн.











