Головна відмінність від попереднього покоління - відхід від болтів на лицьовій панелі, що істотно збільшує привабливість корпусу з естетичної точки зору
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 5 мм і пофарбована в світло-сірий колір.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 170 |
| Глибина, мм | 264 |
| Висота, мм | 90 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 1.55 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | металік муар (RAL 9006) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 5,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-22ECU1(Black) W170-H90-L265
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB22E00AB1-102-02
- Наявність: Знятий з виробництва
-
0.00грн.
Рекомендовані товари
LM3886 оригінал, стерео підсилювач
Найбільш вдала версія стерео підсилювача у не інвертуючому ввімкненні. Використовуються виключно які..
1890.00грн.
LM3886 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM3886 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
3320.00грн.
TDA2030A оригінал від STM, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2030A від..
990.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM1875 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
1920.00грн.
TDA2050 оригінал від STM, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на ОРИГІНАЛЬНІЙ і давно знятої з виробництва мікросхеми..
2210.00грн.
Підсилювач для навушників, А клас
Підсилювач для навушників в класі А.Підсилювач зібраний за схемою Lehmann Audio Black Cube, але на в..
1180.00грн.
Підсилювач для навушників, А клас mini
Підсилювач для навушників в класі А міні.Підсилювач зібраний за схемою Lehmann Audio Black Cube, але..
910.00грн.
Темброблок НЧ / СЧ / ВЧ / Гучність, преміум
Темброблок / попередній підсилювач з регулюванням Гучність / ВЧ / СЧ / НЧ. Версія Преміум, побудован..
1640.00грн.
Регулятор гучності ALPS rk27, 100K, з відключенням тонкопенсації
Якісна китайська репліка знаменитого японського регулятора гучності ALPS rk27, 100К з елементами тон..
1320.00грн.
AK4399 ЦАП, USB/Optical/Coaxial
Чудовий ЦАП на топовому чипі лінійки «43хх» від японської компанії Asahi Kasei Microdevises - AK4399..
4920.00грн.
CS4398 ЦАП, USB/Coaxial
Простий і якісний ЦАП на топовому, (майже 20 років) чипі лінійки від американської компанії Cirrus L..
2630.00грн.
Bluetooth / MP3 / FM Преміум
Кращий, дуже рідкісний і знятий з виробництва Bluetooth MP3, USB, FM, APE, FLAC, WAV, WMA модуль.Крі..
0.00грн.
Підсилювач для навушників, А клас Premium
Безкомпромісний варіант підсилювача для навушників в класі А. Підсилювач побудований за добре зареко..
6420.00грн.


















