| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0,025 |
| Вбудований захист | Ні |
| Кількість каналів | stereo |
| Каналів комутації | 2 |
| Напруга живлення, мінімальна (змінна) AC | 10V |
| Напруга живлення, мінімальна (постійна) DC | 12V |
| Напруга живлення, максимальна (змінна) AC | 25V |
| Напруга живлення, максимальна (постійна) DC | 35V |
| Напруга максимальна | 60V |
| Потужність що комутується | 24W |
| Розмір модуля ДхШхВ, мм | 33x50x25 |
| Ток максимальний | 1A |
Малопотужний вимикач 12В тактовою кнопкою
- Виробники kitON
- Код товару: SWL12-01
- Наявність: В наявності
-
410.00грн.
Рекомендовані товари
LM3886 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM3886 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
3320.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач
Дуже якісний стерео підсилювач на базі кращої в своєму класі і не тільки, ОРИГІНАЛЬНОЇ мікросхеми LM..
980.00грн.
LM1875 оригінал, стерео підсилювач з темброблоком
Логічним продовженням підсилювача потужності на LM1875 від kitON, є повний підсилювач з блоком живле..
1920.00грн.
Селектор аудіо каналів
Селектор аудіо каналів виконаний на якісних реле з платиновим покриттям контактів:RY-12W-K з граничн..
780.00грн.
Потужний вимикач 12В тактовою кнопкою
Часто, в радіоаматорських розробках, виникає необхідність комутації (перемикання) досить великих стр..
570.00грн.
ЦАП PCM2704, USB
USB ЦАП звукова карта PCM2704Бюджетна звукова карта для високоякісного відтворення аудіо.Звукова пла..
860.00грн.
CS4398 ЦАП, USB/Coaxial
Простий і якісний ЦАП на топовому, (майже 20 років) чипі лінійки від американської компанії Cirrus L..
2630.00грн.
Теги: МОДУЛЬ КОМУТАЦІЇ, ВИМИКАЧ, УПРАВЛІННЯ КНОПКОЮ БЕЗ ФІКСАЦІЇ











