Часто, в радіоаматорських розробках, виникає необхідність комутації (перемикання) досить великих струмів і напруг і при цьому немає бажання або можливості використовувати потужні тумблера, наприклад з естетичної точки зору. Даний модуль побудований на логічному елементі, керуючому якісним реле «Omron» з двома незалежними групами контактів. Принцип роботи заснований на короткочасному замиканні контактів "switch", що призводить до спрацьовування реле і перемикання контактів, які виведені на клемну колодку, про що сигналізує індикація на платі. Після відключення живлення і повторної подачі, модуль завжди переходить в режим NC (червоний світлодіод). Модуль може застосовуватися як блок ввімкнення, за умови чергового живлення, як комутаційний в підсилювачі потужності або під індивідуальні потреби. Широкий діапазон напруг живлення, роблять модуль ще більш універсальним і дозволяють застосувати його без використання окремого блоку живлення. Максимальна потужність комутації - до 1,5кW
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0,031 |
| Вбудований захист | Ні |
| Кількість каналів | stereo |
| Каналів комутації | 2 |
| Напруга живлення, мінімальна (змінна) AC | 10V |
| Напруга живлення, мінімальна (постійна) DC | 12V |
| Напруга живлення, максимальна (змінна) AC | 25V |
| Напруга живлення, максимальна (постійна) DC | 35V |
| Напруга максимальна | 250V |
| Потужність що комутується | 1500W |
| Розмір модуля ДхШхВ, мм | 33x50x25 |
| Ток максимальний | 8A |
Потужний вимикач 12В тактовою кнопкою
- Виробники kitON
- Код товару: SWH12-01
- Наявність: В наявності
-
570.00грн.
Рекомендовані товари
Малопотужний вимикач 12В тактовою кнопкою
Часто, в радіоаматорських розробках, виникає необхідність комутації (перемикання) сигнальних ланцюгі..
410.00грн.
Теги: МОДУЛЬ КОМУТАЦІЇ, ВИМИКАЧ, УПРАВЛІННЯ КНОПКОЮ БЕЗ ФІКСАЦІЇ





