Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний із сталі.
Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 6 мм. На панелі виконано декоративне оброблення (шліфування в одному напрямку). Покриття панелі – анодування під срібло.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. ф4,3 під ніжку.
На задній панелі металевого корпусу виконано отвір під стандартний мережевий роз'єм живлення.
У корпусі передбачені вентиляційні отвори для кращого охолодження внутрішніх елементів.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 430 |
| Глибина, мм | 387 |
| Висота, мм | 132 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 6 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | анодування чорний |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 6,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-26ECU(Black) W430-H132-L387 Brushed-Aluminum-Black
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB26E00ABB-1151-02
- Наявність: В наявності
-
4194.00грн.
Рекомендовані товари
Підсилювач MOSFET AUDIOPHILE Premium, 200W
Модуль підсилювача підвищеної потужності, високого рівня та якості Premium. Підсилювач розроблений с..
3960.00грн.
Підсилювач MOSFET AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досві..
1740.00грн.
Підсилювач HITACHI, 100W
З моменту появи одного з головних «Бестселерів» серед підсилювачів звукової частоти – JLH1969 інжене..
2280.00грн.
Підсилювач HITACHI Premium, 100W
Безкомпромісний варіант підсилювача HITACHI за комплектуючими:-Вихідні транзистори 2SK1058/2SJ162 HI..
3520.00грн.
Підсилювач LANZAR, 100W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у ..
1820.00грн.
Підсилювач LANZAR, 200W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у ..
2960.00грн.
Підсилювач AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досві..
1940.00грн.
Підсилювач MOSFET, 100W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
1470.00грн.
Підсилювач MOSFET, 200W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
2260.00грн.
Підсилювач MOSFET, 500W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
2580.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 500W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача..
5230.00грн.

















