Корпус металевий модель MB-22 (Silver).
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний із сталі.
Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 6 мм. На панелі виконано декоративне оброблення (шліфування в одному напрямку). Покриття панелі – анодування під срібло.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу є 4 відп. під ніжку ф2,5 (у цих отв. можна нарізати різьблення М3 мітчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, металевий корпус та ін.
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний із сталі.
Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 6 мм. На панелі виконано декоративне оброблення (шліфування в одному напрямку). Покриття панелі – анодування під срібло.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу є 4 відп. під ніжку ф2,5 (у цих отв. можна нарізати різьблення М3 мітчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, металевий корпус та ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 170 |
| Глибина, мм | 267 |
| Висота, мм | 90 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 1.8 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | анодування під срібло |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 6,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-22ECU(Black) W170-H90-L267 Brushed-Aluminum
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB22E00ABS-1148-02
- Наявність: В наявності
-
1810.00грн.
Рекомендовані товари
Підсилювач для навушників, А клас Premium
Безкомпромісний варіант підсилювача для навушників в класі А. Підсилювач побудований за добре зареко..
6420.00грн.








