Нове покоління корпусів з алюмінієвою панеллю.
Головна відмінність від попереднього покоління - відхід від болтів на лицьовій панелі, що істотно збільшує привабливість корпусу з естетичної точки зору
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 5 мм і пофарбована в світло-сірий колір.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
Головна відмінність від попереднього покоління - відхід від болтів на лицьовій панелі, що істотно збільшує привабливість корпусу з естетичної точки зору
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 5 мм і пофарбована в світло-сірий колір.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 430 |
| Глибина, мм | 310 |
| Висота, мм | 132 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 5 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | металік муар (RAL 9006) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 5,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-32ECU(Black) W430-H132-L310
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB32E00AB0-382-02
- Наявність: Нет в наличии
-
0.00грн.
Рекомендовані товари
Регулятор гучності ALPS rk27, 100K, з відключенням тонкопенсації
Якісна китайська репліка знаменитого японського регулятора гучності ALPS rk27, 100К з елементами тон..
1320.00грн.
Блок живлення підсилювача до +/- 63В
Універсальна плата двохполярного блоку живлення для підсилювача ЗЧ.Прекрасно підійде для таких мікро..
1830.00грн.






