Головна відмінність від попереднього покоління - відхід від болтів на лицьовій панелі, що істотно збільшує привабливість корпусу з естетичної точки зору
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Передня панель зроблена з алюмінію завтовшки 5 мм і пофарбована в світло-сірий колір.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 420 |
| Глибина, мм | 260 |
| Висота, мм | 90 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 3.6 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Колір лицьовій панелі | металік муар (RAL 9006) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | алюміній 5,0 мм |
| Матеріал | сталь / алюміній |
Корпус для підсилювача MB-31ECU(Black) W420-H90-L260
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB31E00AB0-381-02
- Наявність: Знятий з виробництва
-
0.00грн.
Рекомендовані товари
Підсилювач MOSFET AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досві..
1740.00грн.
Підсилювач HITACHI, 100W
З моменту появи одного з головних «Бестселерів» серед підсилювачів звукової частоти – JLH1969 інжене..
2280.00грн.
Підсилювач HITACHI Premium, 100W
Безкомпромісний варіант підсилювача HITACHI за комплектуючими:-Вихідні транзистори 2SK1058/2SJ162 HI..
3520.00грн.
Підсилювач LANZAR, 100W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у ..
1820.00грн.
Підсилювач LANZAR, 200W
Підсилювач «Ланзар» побудований за класичною симетричною схемою, попередні каскади якого працюють у ..
2960.00грн.
Підсилювач AUDIOPHILE, 100W
Модуль підсилювача потужності високого рівня та якості. Підсилювач розроблений спеціально для «досві..
1940.00грн.
Підсилювач MOSFET, 100W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
1470.00грн.
Підсилювач MOSFET, 200W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
2260.00грн.
Підсилювач MOSFET, 500W
Після підвищення якості силових МОСФЕТ транзисторів та зниження їхньої ціни, величезна частина радіо..
2580.00грн.
Підсилювач JLH 2005, 30W
За останні 50 років прогрес в електронній промисловості пішов далеко вперед. А ось про техніку для в..
2190.00грн.
Підсилювач JLH 1969, 10W
За останні 50 років прогрес в електронній промисловості пішов далеко вперед. А ось про техніку для в..
1950.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 200W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача..
2370.00грн.
Підсилювач SUBWOOFER, 500W
Простий, потужний та універсальний, транзисторний підсилювач, що працює у класі АВ.Схема підсилювача..
5230.00грн.

















