Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою сірою фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 150 |
| Глибина, мм | 180 |
| Висота, мм | 90 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.9 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | металік муар (RAL 9006) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-02ECU(Metallic) W150-H90-L180
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB02E000M0-111-02
- Наявність: Знятий з виробництва
-
0.00грн.
Рекомендовані товари
TDA2050 оригінал від UTC, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі TDA2050 від UTC. Практика показує, що дана компанія займається виробництв..
470.00грн.
TDA2030A оригінал від STM, моно підсилювач
Якісний підсилювач на базі ОРИГІНАЛЬНОЇ і давно знятої з виробництва мікросхеми, TDA2030A від STM.Ок..
520.00грн.
TDA2030A оригінал від UTC, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі TDA2030A від UTC. Практика показує, що дана компанія займається ви..
810.00грн.
Підсилювач D-клас, TDA7498E, 2х160Вт
Вважається, що технологія підсилювачів D класу народилася ще в далекому 1955р., Проте широке поширен..
0.00грн.
Переглянуті товари
Корпус MB-22ECU1(Black) W170-H90-L265
Нове покоління корпусів з алюмінієвою панеллю.Головна відмінність від попереднього покоління - відхі..
0.00грн.











