Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 150 |
| Глибина, мм | 180 |
| Висота, мм | 90 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.9 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-02ECU(Black) W150-H90-L180
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB02E000B0-28-02
- Наявність: В наявності
-
665.00грн.
Рекомендовані товари
TDA2050 оригінал від UTC, стерео підсилювач
Якісний стерео підсилювач на базі TDA2050 від UTC. Практика показує, що дана компанія займається вир..
890.00грн.
Переглянуті товари
Корпус MB-50ECU(Black) W90-H45-L150
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпу..
408.00грн.








