Простий, малопотужний, регульований, лінійний блок живлення на мікросхемі LM317. Супер мініатюрна плата дозволить розмістити даний модуль практично в будь-якому корпусі. Модуль обладнаний діодним мостом з конденсатором фільтра, що дозволяє підключати його безпосередньо до виводів трансформатора зі змінною напругою. Струм 1А забезпечується тільки при мінімальному падінні напруги на стабілізаторі (регулювання встановлене на максимум).
Діапазон вхідної напруги: змінна 3-25 В
Діапазон вихідної напруги: постійна 1.3-30 В
Максимальний струм: 1 А
Діапазон вхідної напруги: змінна 3-25 В
Діапазон вихідної напруги: постійна 1.3-30 В
Максимальний струм: 1 А
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0,010 |
| Вбудований захист | Так |
| Мікросхема | LM317 |
| Напруга вихідна, мінімальна (постіна) DC | 1,5V |
| Напруга вихідна, максимальна (постіна) DC | 30V |
| Напруга вхідна, мінімальна (змінна) AC | 3V |
| Напруга вхідна, максимальна (змінна) AC | 25V |
| Потужність | 30W |
| Розмір модуля ДхШхВ, мм | 25x25x25 |
| Ток максимальний | 1A |
LM317 Блок живлення стабілізований з регулюванням до 1,5А
- Виробники kitON
- Код товару: M317-01
- Наявність: В наявності
-
170.00грн.
Рекомендовані товари
LM337 Блок живлення стабілізований з регулюванням на 1,5А
Простий, малопотужний, регульований, лінійний блок живлення на мікросхемі LM337. Супер мініатюрна пл..
240.00грн.
Тороїдальний трансформатор 72W
72W-220V / 2х15Vх2А, 12Vх1А, екран, поверхневе просочення, шайбаТрансформатор середньої потужності з..
1120.00грн.
Теги: БЛОК БЛОК ЖИВЛЕННЯ, МАЛОПОТУЖНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ, СТАБІЛІЗОВАНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ, ОДНОПОЛЯРНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ







