Універсальний металевий корпус для радіоелектронної апаратури.
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури пофарбований чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу частково розбірна. Знімні вуха і верхня кришка. Дно, передня і задня панель виконані як одне ціле.
Можливо його використовувати в двох модифікаціях:
1) Стоєчний варіант (Rack) - з кріпильними вухами для установки в 19 "стійку.
2) Настільний варіант - без кріпильних вух.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
Застосування: корпус 1u, корпус 19 дюймів 1u, корпус в стійку 19 ", рековий корпус 1u, корпус стієчний 1u. Корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, металевий корпус для РЕА та ін.
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури пофарбований чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу частково розбірна. Знімні вуха і верхня кришка. Дно, передня і задня панель виконані як одне ціле.
Можливо його використовувати в двох модифікаціях:
1) Стоєчний варіант (Rack) - з кріпильними вухами для установки в 19 "стійку.
2) Настільний варіант - без кріпильних вух.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
Застосування: корпус 1u, корпус 19 дюймів 1u, корпус в стійку 19 ", рековий корпус 1u, корпус стієчний 1u. Корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, металевий корпус для РЕА та ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина з кріпленнями, мм | 483 |
| Ширина, мм | 432 |
| Глибина, мм | 202 |
| Висота, мм | 44 |
| Загальні характеристики | |
| Cерія | S (Standart) |
| Вага, кг | 2.1 |
| Вентиляція | без вентиляції |
| Верхня кришка | сталь 1,0 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | частково розбірна конструкція |
| Кріпильні кронштейни | сталь 2,0 мм |
| Матеріал | сталь |
| Форм фактор | 1U |
Корпус в 19" стійку MB-1200RCS(Black) W430-H44-L200
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB1200R0B-4-02
- Наявність: В наявності
-
1030.00грн.










