Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпус для радіоапаратури забарвлений красивою чорною фарбою, стійкою до подряпин і на ній не залишаються відбитки від пальців.
Конструкція металевого корпусу для РЕА повністю розбірна, що полегшує його подальше доопрацювання.
У дні корпусу передбачено 4 відп. під ніжку ф2,5 (в цих відп. можна нарізати різьбу М3 метчиком).
У корпусі передбачені вентиляційні отвори, для кращого охолодження внутрішніх елементів.
Застосування: металевий корпус для РЕА, корпус для електронних приладів, корпус з металу для електроніки, корпус для приладу, корпус електроніки, корпус РЕА, корпус для пристрою, металевий корпус для апаратури, металевий корпус і ін.
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 155 |
| Глибина, мм | 220 |
| Висота, мм | 65 |
| Загальні характеристики | |
| Вага, кг | 0.9 |
| Вентиляція | з вентиляцією |
| Верхня кришка | сталь 0,8 мм |
| Дно корпуса | сталь 1,0 мм |
| Задня панель | сталь 1,0 мм |
| Колір | чорний муар (RAL 9005) |
| Конструктивні особливості | повністю розбірна конструкція |
| Лицьова панель | сталь 1,0 мм |
| Матеріал | сталь |
Корпус для электроніки MB-27ECU(Black) W155-H65-L220
- Виробники MiBOX
- Код товару: MB27E000B0-371-02
- Наявність: В наявності
-
672.00грн.
Переглянуті товари
Корпус MB-17ECU(White) W235-H92-L217
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпу..
0.00грн.
Корпус MB-09ECU(Black) W304-H100-L150
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпу..
895.00грн.
Корпус MB-39ECU(White) W295-H120-L220
Універсальний металевий корпус для радіоелектроніки (РЕА).Корпус виконаний зі сталі. Металевий корпу..
979.00грн.






